Шукати в цьому блозі

3 трав. 2012 р.

З ЮВІЛЕЄМ!

Сьогодн виповнилося 60 років від дня народження нашого земляка, народного депутата Украъни О.М.Стешенка. У привітанні членів бюро Сватівської районної парторганізації "ВО"Батькывщина"говориться:
"Вельмишановний
Олександре Миколайовичу!
В день 60-літнього ювілею приймайте, друже, найщиріші привітання з побажанням міцного здоров’я, плідного довголіття й жаданих перемог у Вашій державотворчій битві за незалежну Україну.
Відомий в Україні політик, дипломат, Ви починали свій трудовий шлях на родючих слобожанських землях рідної Сватівщини. Взірцем визнаного професіоналізму, сумлінного служіння українському народові стала Ваша робота на посадах завідувача оргвідділом райкому партії, голови верхньодуванського колгоспу «Червона Зірка», голови Сватівського райвиконкому.
Завдяки Вашому таланту управлінця, самовідданому служінню землякам, особливо в часи перебування на посаді члена президії Верховної Ради України та голови Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування, Сватове, як і весь Сватівський район, набули потужного економічного й соціального розвитку.
Ваші партійні побратими пам’ятають і пишаються Вашими трудовими здобутками: перемогою у Всесоюзному соціалістичному змаганні трударів «Червоної Зірки», будівництвом молокозаводу, капітальною реконструкцією стадіону «Нива», облаштуванням водоймища на вулиці Веселій, спорудженням меморіального комплексу Слави, Пам’яті і Скорботи й багатьма іншими звершеннями.
Тож від усього серця зичимо Вам, Олександре Миколайовичу, всіляких життєвих гараздів, особистого щастя, відваги та мужності в історичній битві за Україну.
За дорученням членів бюро
Сватівської РПО «ВО «Батьківщина»
В.В. Просін"
3 травня 2012 року

Немає коментарів:

Дописати коментар